Serinletme Sistemlerinin sağlamış olduğu değişik model çeşitleri aleni hava ortamında lüzumlu şartları sağlamada kati çözümdür. Restoran ve kafelerde toplu insan ömür ve eğlence alanlarında satın alan memnuniyetini ve konforunu en üst düzeyde tutar. Fabrika yada çalışılan ortamlarda meydana getirilen sistemler ise çalışanların sıcaklıkla oluşan stresini azaltır. Konforlu bir ortam sağlayarak yüksek iş verimi sağlar.

Açık ve yarı acık alanlarda rutubet oranının değişimine gore değişik nozul başlıkları ve değişik boru çapları akışa gore hesap edilerek pompa gurupları seçilerek proje bazında farklılıklar göstermektedir. Örneğin; rutubet payı yüksek olan bölgelerimizde Marmara, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde çap payı değişmekle birlikte; serinletici üstüne paslanmaz ringler yapılarak 0,15 delik çaplı nozullar dizilerek 90c açılık emek vererek ortamın sıcaklık seviyesini ortalama 10 ile 15 derecede hissedilir bir serinlik yaşanabilir.

Serinletme vantilatörlerimiz düşük enerji tüketimi ile de ön plana çıkmaktadır. Kafe ve restoranların aleni ve yarı aleni alanlarında 30 m2 ye bir tane 65 santimetre çapında 4 nozullu serinletici ehil gelmektedir.Bir tane yüksek basınçlı pompa ile bir ile otuz tane serinletme vantilatörü kullanılabilir. Açık alan serinletme sistemine istenir ise dojaz pompası entegre edilerek ortama istenilen bir kokuyu da kolaylıkla verilebilmektedir.

Whatsapp Hattı
Merhaba