BOĞAZİÇİ MÜHENDİSLİK KİMDİR?

BOĞAZİÇİ MEKANİK, Açık Alan Serinletme Ve Soğutma , Endüstriyel Ve Ticari Isıtma Sistemleri konusunda 1994 yılından beri faaliyet göstermektedir.

İmalatını ve ithalatını yaptığı ürünleri, müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda uygun fiyat,   süre ve kalitede sunmaktadır. Geniş bayi ve profesyonel servis ağı ile satış sırasında ve sonrasında verilen hizmetleri etkili bir şekilde gerçekleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan BOĞAZİÇİ MEKANİK 10.000 aşkın referansı ile sektöründe Türkiye’nin en önde gelen firmalarındandır.

BOĞAZİÇİ MEKANİK olarak Açık Alan Serinletme sistemlerinde en yüksek endüstriyel standartlarda üretilmiş ya da ithal edilmiş olan malzemeleri kullanarak size hizmet vermekteyiz.

Artarak büyüyen sektörde en kaliteli Açık Alan Serinletme Sistemleri ekipmanlarını bünyemizde bulundurarak müşterilerimize en iyiyi ve en kaliteliyi buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sistemlerimiz arasında Cafe Buharlı Vantilatör Sistemleri, Bahçe Serinletme ve Soğutma Sistemleri, Manav Reyonu Nemlendirme, Toz Bastırma Sistemleri, Kafeterya Serinletme Ve Soğutma Sistemleri, Açık Alan Serinletme Sistemleri, Soğuk Su Buharı Püskürtmeli Serinletme Sistemi, Koku Giderme Sistemi, Görsel Sis Efekti Oluşturma, Endüstriyel Alanların Serinletilmesi Ve Soğutulması, Duvar Tipi Sanayi Vantilatör , Isıtıcılı Masa Ayağı, Duvar Tipi Elektrikli Isıtıcı, Doğalgaz Yakıtlı Isıtıcılar bulunmaktadır.

Firmamız ; Türkiye genelinde ve Dünya ülkelerin de Açık Alan Serinletme Ve Soğutma , Endüstriyel Ve Ticari Isıtma, Soğutma sistemlerinde hem satış ,  hem de profesyonel servis desteği vermektedir.

Profesyonel Çözüm Ortağı…

Vizyon

Geleceğe yön veren akıllı ısıtma ve serinletme teknolojilerini bu günden müşterilerine sunabilmek.

Misyon

Teknik donanımı ve marka bilgisi yüksek ekipler ile en doğru hesaplamalar yapılarak sizin için en doğru ve verimli sistem çözümlerini öneriyoruz. Zamanında ve anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

En zor uygulamalarda dahi çözüm üretiyor, saha , şantiye kontrolü yaparak projenin her safhasında sorunu oluşmadan tespit ederek zamanında ve doğru proje teslimi yapıyoruz.

Whatsapp Hattı
Merhaba