Bilhassa sıcak yazları geniş hacimli alanlarda kullanılmak amacı ile üretilmiş düzgüsel ev tipi vantilatörlerden daha büyük ve kuvvetli olması, evlerde kullanılması nedeni ile endüstri tipi serinletici olarak adlandırılmıştır.Sıkı emek verme alanları, kalabalık zeminler ve tavan alanları, gereksinim duyan çalışanlara soğutma havası akışını zorlaştırır. endüstri tipi serinletici 65 santimetre ulaşılması zor emek verme alanlarına konfor ve serinlik getirir arzu ettiğiniz tam olarak istenilen hava akış hareketlerini elde edersiniz. Bakır sargı motoru, her vakit sessiz ve bereketli emek vermesi için güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Duvar Tipi Sanayi Vantilatör Kullanım Alanları

Klima benzer biçimde soğutucu ünitelerin kifayetsiz kalmış olduğu aleni alanlar, bahçeler, kafeteryalar, atölyeler, restoranlar, bahçeler, yarı aleni alanlar, dış mekanlar, camiler, spor salonları, dinlenme tesisleri, benzer biçimde büyük hacimli alanlarda kullanıldığında ve öteki soğutucu üniteler ile kıyaslandığında oluşan maliyet ve fiyatı fazlaca ekonomiktir, hem de fazlaca düşük enerji tüketimine ve kullanım ömrü süresince herhangi bir bakım gerektirmez. Sanayi tipi serinletici tutarları fazlaca uygun, kullanması kolaydır, tutarları hususiyet donanımına gore değişim göstermektedir, mesela duvar tipi modeli, ayaklı modeline gore fiyatlarında değişim izah edebilir veya kumandalı veya kumandasız olarak tekrar fiyatlarında değişim göstermektedir.

VANTİLATÖRLERİMİZ  ( Güçlü Endüstriyel Havalandırma Fanları ) :

Vantilatörlerimiz ; Infrared erişimli Hız ve Çalışma süre kontrollü IR Uzaktan kumandalı kullanım kolaylığı , ,Yavaş,Orta,Yüksek olmak üzere üç farklı hız kadememesine sahiptir.

0.5 Saat/ 1 Saat / 2 Saat / 4 Saat ön seçimli program dahilin de 8 Saate kadar sürekli çalışabilme program ayarı yapılabilir.

%100 Bakır sarımlı motoru,Alüminyum dökümlü 3 kanatlı pervanesi,2,2mm çapta ve 10mm boşluk aralığında,siyah toz boya kaplı kafes gövde yapısı ile işletminize değer katacak estetik.

VANTİLATÖRLERİMİZİN ÖZELLİKLERİ :

  •  Sağa – Sola 90 Derece Açıda Sürekli Salınım yapma.
  •  Aşağı – Yukarı 30 Derece Açıda Pozisyon Ayarlama imkanı.
  •  Uzaktan Kumandası sayesinde Kolay Kullanım ve Rahatsızlık vermeden kontrol imkanı.
  •  14800m3/h Sirkülasyon kapasitesiyle daha fazla Hava miktarı ve Sessiz çalışma.
  •  Askı bağlantı Aparatı sayesinde Kolay kurulum , Kolay Montaj .
  •  TSE Belgeli , CE Sertifikalı.
  •  2(İKİ) Yıl Garanti.
[us_gallery ids=”6351,6352,6353,6354″ columns=”4″ indents=”1″]
Whatsapp Hattı
Merhaba