Hatay Açık Alan Serinletme ve Soğutma Sistemleri Nelerdir ?

Hatay Açık Alan serinletme ve soğutma sistemleri, sıcağın çok fazla hissedildiği yaz mevsiminde, açık alan serinletme ve kapalı alan serinletme sistemleri sayesinde mekanınızda bulunan müşterilerinizin ya da misafirlerinizin keyifli bir şekilde zaman geçirmesini sağlamaktadır. Sıcak yaz aylarında mekana müşteri çekmek ve fark yaratmak isteyen işletmeler serinletme ve soğutma sistemleri sayesinde buhar püskürterek sıcaklığı, nemi azaltarak hem müşterileri rahat ettirir hem de çalışanlarınızın keyifli ortamda rahatça ve güler yüzlü çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Hatay Açık Alan Serinletme ve Soğutma Sistemlerinin Çalışma Prensibi Nedir?

Hidrofordan şebeke suyu, yüksek basınçlı pompa ile borularla sisleme memeleri eşliğinde ortama gözle görülmeyecek kadar su enjekte edilir. Pompanın çektiği su, saniyeler içerisinde buharlaşarak ortamdaki ısıyı alır ve sıcaklık 5 ile 20 derece arasında serinleme sağlamaktadır.

Hatay Açık Alan Serinletme ve Soğutma Sistemleri Nasıl Yapılır ?

-Borular
-Püskürtme memeleri
-Yüksek basınçlı pompa
-Hidrofor

Hatay Açık Alan serinletme ve soğutma sistemleri su tüketimi ve elektrik tüketimi yönünden oldukça ekonomiktir. Açıl alanların serinletmesine yardımcı olan sistemin kullanım alanları oldukça geniştir.

Açık Alan Serinletme Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

– Cafe ve restorantlar
– Küçük ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliğinde
– Bahçe ve kamelya
– Sera bahçeleri

Whatsapp Hattı
Merhaba